Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz okozhat menstruáció...

Stressz okozhat menstruáció késést és petefészek fájdalmat?

Figyelt kérdés

Nem erős fájdalomra kell gondolni, de már 3 napja érzem a petefészkem, és 2 napja késik a drága. Mivel idén èrettsègizek, èlèg nagy stressznek voltam/vagyok kitève. Lehtsèges, hogy ez okozza a tüneteket?

Előre is köszönöm!



2018. máj. 18. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 nap késés még semmi. De mivel kezd fájni lehet megfog jönni. De a stressztől is késhet. Amúgy nekem is 2 napja késik úgyhogy pacsi. :D :D Én nem tudom mitől mert nem stresszelek. :D
2018. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Okozhatja stressz is, de ha már fáj, akkor meg fog jönni, az meg természetes, hogy néha késik (vagy elöbb jön meg). Szerintem a stressz viszont nem okoz petefészek fájdalmat, de aztán lehet tévedek. Nekem a gyomrom összeszűkül ha stresszelek, enni sem tudok, néha még inni sem! Meg a hasam is megfájdul olyankor, meg fejfájásom van, de a petefészkem még nem fájt, ha stresszeltem, de persze nem vagyunk egyformák. De a menstruációdra viszont biztosan kihathat a stressz!
2018. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors valaszokat! Azt még hozzatennèm, hogy sosem tapasztaltam eddig effèle fajdalmat előtte. Bár igazából nem is a fajdalom a megfelelő kifejezés, inkább diszkomfortèrzetnek hívnám...

Lehet nincs is összefüggésben a menstruacióval ès máshonnan sugarzik a bal petefèszkem környèkère?

Szerintetek èrdemes lenne nagyobb feneket kerítenem a problémának, vagy várjam nyugodtan, hogy megjöjjön és elmúljon?

2018. máj. 18. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázd túl, nincs semmi baj!
2018. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!