Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet az ilyen hasat...

Hogyan lehet az ilyen hasat vissza csinálni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
[link] életemben vékony voltam,így soha nem dietáztam, sportokat is csak kedvtelésből, és nem rendszeressen végeztem. Az idő múlásával azt vettem észre hogy hízok, aminek eleinte örültem is. Ez viszont már nagyon gusztustalan számomra. Nem is az bánt jobban hogy nagy hordó hasam van, hanem a bőr rajta ilyen mint a képen. Elmúltam 30. Szeretnék jobban adni magamra. Tudtok olyan torna gyakorlatokat, vagy valamit ami segít ezen?

2018. máj. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

"Az oldal nem létezik."


Ettől függetlenül: ha simán csak túleszed magad, akkor vissza kellene fogni normál étkezésre. Sport mindenképp, és főleg hasizom-erősítés.

Ha viszont emésztési vagy hormonproblémák állnak a hízás hátterében, akkor alapos kivizsgálás (belgyógyászat, gasztroenterológia, endokrinológia), és a betegséget kell megszüntetni, azaz a kiváltó okot.

2018. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem vagyok most sem annyira elhízott, 159cm vagyok és 48kg. Csak a hasam nagy. Nem hirtelen híztam meg hanem szép lassan az évek múltán. Azzal tisztában vagyok hogy dietáznom kéne, és torna gyakorlatokat végeznem. Arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudok csak erről a részről fogyni. Mert egyébként nem akarok 43kg rá lefogyni. Erre bevált módszer után érdeklődöm.
2018. máj. 20. 09:47
 3/4 A kérdező kommentje:
2018. máj. 20. 09:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy sokat nasizok. Megszoktam hogy nem kell az elhízástól félnem. És bátran megettem este is a jégkremet. Erről most már leállok az biztos.
2018. máj. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!