Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatér a gombám...

Állandóan visszatér a gombám és biztos a barátom fertőz vissza. Az jó ha urológushoz megy el ezzel? Meg a spermája is csípi a hüvelyem. Mit fognak vele csinálni ott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:02
 1/6 yuda ***** válasza:

Mindkettőtöknek egyidőben kell kezelést kapnia. Egyelőre nem jelentheted ki biztonsággal, hogy ő fertőz.

Van olyan nő, akinek gyakrabban előfordul, mint másoknak.

Bármelyikőtök lehet a hunyó.

2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ketten elmentek a nőgyógyászhoz, és kaptok gyógyszert.
2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha az orvos vesz mintát és csinál tenyésztést hogy milyen gomba az egyből kész vagy várni kell pár napot?
2011. jún. 28. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Elmész nőgyógyászhoz, megállapítja mi a bajod, kezeled magad.

Pasi elmegy Bőr- és nemibeteg-gondozóba, elmondja a tüneteket, meg amit a nőgyógyász mondott, megállapítják a baját, kezeli magát.

Farkaspózban szeretkeztek vagy 6 hétig. / ül a luk mellett és vonyít, kb 1 hét után te is elkezdesz vonyítani az elvonási tünetektől/

2011. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tuti nem :D
2011. jún. 28. 21:23
 6/6 SA_milady válasza:
21.20 Fetrengtem a nevetéstől, mikor a farkaspózt olvastam... De kb ennyi a válasz, amit leírtál.
2011. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!