Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok szoktak megjegy...

A nőgyógyászok szoktak megjegyzéseket tenni ha valakinek 20-30körül még nem volt nemi kapcsolata?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért is tenné ? Köze ?
2018. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak, csak szólni kell. Egy normális orvos nem tesz megjegyzést a páciensére, ha neg mégis abba a pillanatba ott kell hagyni.
2018. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, én az ilyen kérdéseknél mindig azon gondolkozom, hogy miért van az emberekben ilyen félsz, ilyen szintű gátlás. Hát azok a nők akik kórházban, klinikán dolgoznak, szülészeten, nőgyógyászaton, orvosok, nővérek, asszisztensek, szülésznők, műtősnők, szerinted, hol "mutogatják" magukat, kinek ? hát annak az orvosnak akivel nap mint nap együtt dolgoznak. 1000-2000 nő csak nem fut ki a városból, mert mit-gondol a fenekemről az orvos aki a kollégám.
2018. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De azért ilyen idős korban célszerű előre szólni, mert alapvetően nem annyira feltételezi az ember, hogy még nem volt nemi kapcsolata. Az ember a tizenéves korosztálytól reflexszerűen megkérdi, de azért 20-30 éves nőnél nem biztos, hogy eszébe jut.
2018. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók írták, nem hiszem, hogy eszébe jutna magától, jobb ha szólsz. Az meg, hogy mit gondol, hogy még nem szexeltél... Kit érdekel? Valaki vallási meggyőződésből tartja meg a szüzességét házasságig, van, na, akinek komoly érzelmek kellenek hozzá és eddig nem volt szerencséje, van, aki leszbikus és nem is kívánja a hüvelyi behatolást se kézzel, se segédeszközzel, pénisszel meg végképp nem. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mikor veszíted el, vagy elveszíted-e egyáltalán.
2018. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is mindenképp szólj a dokinak, mert akkor óvatosan vizsgál!

Egyébként van egy kedves 28 éves barátom, aki szintén szűz még és csak az igazira vár. Nem tudom, hogy nálad mi az oka, de nála az, hogy várni akar az esküvőig. Nem mélyen vallásos, csak saját maga által kiszabott dolog. Ha szeretnéd, megismertetlek vele. Bocsi, ha ezzel megbántottalak! ☺️

2018. máj. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát, képzeljétek, én 19 évesen voltam nőgyógyásznál és eleve megvizsgált volna. Szóltam neki, hogy nem volt még nemi kapcsolatom.

Majd tágra nyílt szemekkel mondta, hogy ez nem szokványos, a lányok ilyenkor már aktív nemi életet élnek...

Nagyon rosszul esett, mert gátlásos voltam emiatt.

Most 22 vagyok, még mindig szűz, de már van barátom és alakul a dolog. 😁

2022. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!