Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót kellene váltanom?

Fogamzásgátlót kellene váltanom?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem szedni, iszonyatos menstruációs görcseim voltak,émelygés, hányinger,szédülés, majd ki is hánytam a 4. tablettát. Abbahagytam. Vérezni kezdtem, majd újra szedni elkezdtem, kb a 14. járok. Most nincs semmi bajom. Eddig sem volt sok pattanásom,de amióta szedem elmúlt teljesen, csak mióta újra szedni kezdtem, egy bőr alatti pattanásom lett, és mások véleményét figyelembe véve ,félek hogy az arcbőröm tele lesz bőr alatti pattanasokkal, meg ki tudja mikkel. Váltsak gyógyszert, vagy kell félnem sem az előbbiektől?
2018. máj. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is. Két gyógyszertől hánytam, gyomorégésem volt, viszkető bőrkiütéseim lettek, nagy, fájó pattanások. Szerencsére sikerült megtalálnom azt a (harmadik) fajta gyógyszert, amitől semmi tünetem nincs.


Várd meg az első három hónapot, ha utána sem enyhül vagy múlik el a tünet, akkor menj el dokihoz.

2018. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most nincs gond, sem hányingerem, étvágyam is jó, a menszeszre vagyok kíváncsi, mert az brutális volt, és megijedtem ettől a bőr alatti pattanástól(eddig ilyen nem is volt)..
2018. máj. 20. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve menstruációd nem lesz. Csaj laza megvonásos vérzés. Az első 3 hónapban bármi előfordulhat. Én tuti nem hagytam volna abba, hogy aztán később újra elkezdjem. Ezzel csak jól összezavartad a szervezetedet.
2018. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor kihagytam úton voltam, és nem volt lehetőségem pótolni a hihanyt gyógyszert ezért szakadt meg.
2018. máj. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!