Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet emiatt a menstruációm?

Késhet emiatt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Késhet a sok stressz miatt a menstruációm? Tudom, hogy elvileg igen, de amilyen vagyok előbb beszélem be magamnak, hogy terhes vagyok, mintsem, hogy elhiggyem, hogy a stressz miatt késik. Néhány napja késik. A múlt héten olyan szinten stresszeltem, hogy gyomorgörcsöm volt tőle, lehet, hogy emiatt késik most? Meg amúgy mindig rástresszelek arra is, hogy vajon megjön-e és mikor jön meg stb, szóval lehet, hogy az is az ok? (Alapból pánikbeteg vagyok, az is közrejátszhat?) Légyszi nyugtassatok meg valahogy.

21/L



2018. máj. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szóba jöhet terhesség, miért nem csinálsz egy tesztet?
2018. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán jöhet szóba a terhesség, csak én képes vagyok mindig a legrosszabbra gondolni.
2018. máj. 21. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem igazán".


Szexelsz vagy nem szexelsz? Ha szexelsz, akkor szóba jöhet, ergo tesztet kellene venni. Ha negatív, legalább nem kellene parázni és kérdéseket kiírogatni azt várva, hogy valaki megnyugtasson.

2018. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél, akkor szóba jöhet a terhesség.
2018. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen késhet a stressztől. CsinLj egy tesztet, az megynuhtat majd.
2018. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szexeltem, de még régebben történtek olyasmik, amik esetleg (nagyon kis eséllyel) terhességhez vezethetnének: ujjazás, miután rám élvezett és nem biztos, hogy mindent letörölt, mielőtt ujjazni kezdett. Tudom, ostobaság és felelőtlenség.

De köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!