Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert keshet ennyit a menstrua...

Miert keshet ennyit a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Terhes nem lehetek elvileg mert azota mar 2xmegjott es 4teszt negativ.

25.en kellett volna megjonnie mennyi ido a normalis keses? Milyen okokbol kifolyolag keshet akkor?Aggodok mert ennyit meg nem kesett sosem.

Az ertelmes hozzaszoloknak koszonom elore is.

16/L


2018. márc. 31. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt olyan, hogy a 38. napra jött meg, de nekem mindig rendszertelen volt a menstruációm, 27. és 38. nap között minden variáció előfordult. Hormonális oka lehet, ha a terhesség kizárva. Akár valamilyen gyógyszer vagy gyógytea, gyógynövény is felboríthatja a hormonháztartást átmenetileg. Próbáld meg élvezni az ünnepeket, és ha nincs változás, akkor kedden kérj időpontot nőgyógyászhoz.
2018. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző voltam: még az jutott eszembe, hogy a súlyváltozás is befolyásolhatja a menzeszt, sok fogyástól kimaradhat egy ciklus.
2018. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból is 2-3-4 napos eltérésekkel jön meg, akkor amiatt. Ha kicsit más volt a táplálkozásod, mint eddig, pl eddig sok gyümölcsöt ettél és egészségesen ettél, utóbbi időben pedig sok gyorskaját, attól is lehet. Vagy ha kevesebb folyadékot viszel be...

Nekem ezek szokták befolyásolni, ha csúszik. Illetve egyszer épphogy csak éreztem, hogy fáj a hasam, de nem tudtam, mitől, és nem is tulajdonítottam neki figyelmet, mert alig érezhető volt és csak néha. Késett 2 hetet, tesztek negatívak, elmentem orvoshoz, és kiderült, hogy petefészek ciszta. Nem ijesztgetésből, de ez is, vagy hasonló, vagy nemi betegség is állhat a háttérben.

Meg persze most, hogy rástresszelsz, ez is késleltető ok lehet.

2018. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem akkor valoszinuleg a fogyokura allhat a dolog mogott.Koszonom szepen a gyors valaszokat! :)
2018. márc. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!