Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alvás előtt gyakori vizelési...

Alvás előtt gyakori vizelési inger mitől lehet?

Figyelt kérdés

Minden este szokásommá vàlt, hogy alvás előtt elmegyek pisilni, de egy ideje az van, hogy befekszem ágyba (pisilés után) és még nyomkodom a telefonom 5-10 percig, és utána megint érzem, hogy kell, felkelek, és valamennyit kell is, tehát nincs az sosem, hogy leülök és ne jönne semmi, ezzel nincs gond.

Az már normális, ha éjjel valamire felkelek, egyből érzem, hogy kell, kimegyek elintézem.

Szóval engem zavar, hogy pisilnem akkor kell, mikor utána tuti alszom, mert ha még nem, akkor utána mégegyszer el kell mennen mosdóba. Nem pisilnék be, vagy ilyesmi, csak zavarna,hogy kicsit kell, és emiatt nem tudnék aludni. Talán ez se normális,de kétlem, hogy csak én járnék alvás előtt pisilni.

Egyébknt napközben nincs ezzel gond, legalábbis nem veszem észre, max nagyon ritkán.

Szerintetek mitől lehet?



#alvás #pisilés #este #vizelési inter
2018. máj. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat iszol estére?
2018. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam inni este is, de sokszor a napi 1 liter alig megy le. Szóval kétlem, hogy ezt vinném túlzásba.
2018. máj. 21. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor egyértelműen más, azért írtam ezt mert nekem emiatt kell sokat járni. Arra tudok még gondolni hogy gyenge a hólyagod, de nem értek hozzá lehet hogy jobb lenne kivizsgáltatni.
2018. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!