Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Júniusba megyünk nyaralni de...

Júniusba megyünk nyaralni de általában 16. -án jön meg a menszeszem, de most 20. án jött meg az online menstruációs naptáram 13. -ra írta ki de szerintem megint így jön meg. Össze vissza jön meg mert még nem állt be, tamponnal mehetek vízbe?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik fajta? Meddig lehetek benne a vízbe és azt higy kell feltenni mert még sose használtam
2018. máj. 22. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a tampon használatát már a nyaralás előtt. Én azzal se merek vízbe menni, mert fürdés előtt felhelyezve a kádban fél óra alatt elkezdett szivárogni... A ciklus nem attól pontos, ha minden hónapban ugyanazon a napon jön meg. Olvass utána a ciklusnak.
2018. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Igen, lehet tamponnal vízbe menni. Ne aggódj, nők többsége ezt csinálja, ha nyaraláskor fürdenek. Mindenki túl esik rajta, vagy a kötelező úszás miatt, vagy osztálykirándulás miatt egyszer.

Tudom, szörnyű dolog először a használata, de ne sajnáld az időt a 'gyakorlásra', nem ciki, de tényleg :D.

20/L

2018. máj. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!