Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megyek majd nőgyógyászhoz, le...

Megyek majd nőgyógyászhoz, le kell borotváljam oda lent?

Figyelt kérdés
Az orvos nő, de le borotváljam? Nem ciki a szőrős? Folyamatosan gyulladásom van sajnos, így akkor mikor voltam az orvosnál egy másiknál mondta hogy egy jó darabig ne nyúljak hozzá. Csak hát olyan kellemetlenül érrzném magam....vagy ne foglalkozzak vele? 22L
2018. máj. 22. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer lecseszett a nőgyögyász aki mellesleg nő, hogy mertem leborotválni , meg hogy ez milyen veszèlyes. .. azóta csak magánorvosoknál voltam (férfi)őket aztán vegkèpp nem érdekelte.

Én a vizsgálat előtt pár nappal vagy egy héttel szoktam szőrteleníteni hogy azért ne legyen olyan hosszú , de igazából teljesen mindegy. Ahogy neked kènyelmes.

2018. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell, mert egészségtelen a borotválás. Nem véletlenül szőrös ott lent.
2018. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi lennék hogy a második válaszoló a lábát borotválja-e, vagy szedi-e a szemöldökét. vagy esetleg a barátnője.


ettől függetlenül szerintem teljesen mindegy. én mindig letolok mindent borotvával, alkalomként gyantázok is. sosem szólt még doki hogy ne tegyem.

2018. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod leborotválni, akkor vágd le fazonra. Egyébként nem hiszem hogy a nőgyógyász foglalkozik ezzel, látott már szőrös és borotvált puncit is hidd el:)
2018. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán lehet mert 1 hónapja gyulladásom van , és a borotva nekem még tetőzi a gyulladást! Jobban el kapom a fertőzést sajnos.
2018. máj. 22. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leborotválnod,sok orvos nem is szereti,ha le van borotválva,szerintük könnyebb fertőzést kapni.(kipattoghatsz,szőrtüszű gyulladás is előfordulhat,benőhet a szőr)Ha nem zavar a szőr semmit se kell tenned,ha zavar ollóval vágd rövidre.
2018. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!