Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 év alatt lehet szülő...

18 év alatt lehet szülő nélkül nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


17 éves vagyok, augusztusban leszek 18.

Kb. fél éve szedtem nagyon rövid ideig fogamzásgátlót, és ahhoz ugyebár kellett, hogy anyukám is velem jöjjön, mert bele kellett egyeznie, hogy szedhetek.

Az egyik oka annak, hogy azt abbahagytam az, hogy nagyon fájt tőle a menstruációm (előtte semmi ilyen problémám nem volt, azóta pedig haldoklom a menstruációm során). Anyukám nem hisz az ilyenekben, és hiába mondom neki nem hiszi el, ezért egyedül kéne mennem, de egy ilyen miatt elmehetek 18 év alatt egyedül is, vagy még ehhez is kell ő?


2018. máj. 9. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz egyedül is :)
2018. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már 17 éves koromtól egyedül mentem.
2018. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 éves korok óta járok egyedül, nekem annyi idősen is felírták a fogamzásgátlót szülő nélkül...
2018. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam 18 éves még, én is egyedül mentem a nőgyógyászhoz, osztálytársam kísért el. Ha ilyen problémád van a foggátlótól, akkor javaslom, hagyd abba a szedését, mert így többet árt, mint használ.
2018. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvasom, hogy már abbahagytad a gyógyszer szedését. Előző voltam.
2018. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!