Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam dokinál, sajnos...

Ma voltam dokinál, sajnos műteni fognak. Mondta hogy majd én kérjek időpontot a kórházba bentfekvésre. Ilyenkor mi a teendő? Hogy intézzem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez furcsa..Àltalàban az orvos ad időpontot.De menj vissza ,és ahol be kell jelentkezni ott mond el.Biztos segítenek,illetve nekem a papírokat is ott adtàk oda,a műtét előtti altatàs,mellkas,és laborvizsgàlathoz.
2018. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kartonozóban kérj időpontot a szükséges vizsgálatokhoz, majd az eredményekkel menj vissza a dokihoz, akkor fogja megmondani, hogy mikor lesz a műtét. Legalábbis nekem így volt.
2018. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megmondta a dokim, hogy melyik melléken kell kerni időpontot a műtétre. Azért nem ő ad időpontot, mert így én tudok dönteni, hogy mikor jó nekem. Az asszizstensek meg ott látják, hogy melyik nap műthet az adott doki, mikor van aneszteziológia beosztva a műtőkbe, mert nem minden napra van előre tervezett altatásos műtét és ezt a dokik nem tartják fejben.
2018. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2018. jún. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!