Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyemben tegnap este észre...

Hüvelyemben tegnap este észre vettem egy borsó nagyságú nagyon kemény dudort?

Figyelt kérdés
Semmi panaszom nincs ezen kívül.Természetessen orvoshoz is elmegyek,jövőhéten hívom és várnom kell időpontra.Eddog is jó lenne tudni mi ez.Helyileg a hüvelynyilagnál közvetlen.Természetessen nem a méhszajam.Ovulációm tegnap volt.
2018. máj. 26. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
G-pont.
2018. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
G pont a hüvely felőrészén van.Ez nekem pedig az alsón.ráadásul közvetlen a "bejáratnál"
2018. máj. 26. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Bartolin-mirigy gyulladás.


Nekem is volt, pár nap alatt meggyógyult magától, de egyre jobban fájt. A Bartolin-mirigyed pont a hüvelynyílásnál, annak hátsó részén található páros mirigy. Azért gyullad be, mert valamiért nem jön ki belőle a váladék (a hüvely nedvesítéséért felelős), aztán magától kidurran - jó esetben. Nem szeretnélek megijeszteni, de van, hogy műtik. Persze menj el nőgyógyászhoz, de ha szerencséd van, elmúlik magától.

2018. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!