Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez menstruáció?

Szerintetek ez menstruáció?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még nem jött meg. Tegnap valami nedves barna váladékot vettem észre a bugyimon. És nem tudtam mi ez, bugyit cseréltem lefürödtem és ugyan ez lett. Tudom hogy ez általában piros, de gondoltam meg kérdezem hátha valaki tud segíteni. És remélem nem valami komoly. (és biztos hogy nem szar) Szerintetek ez az lehet? Lehet picit furcsán fogalmaztam de ezt nem tudom hogy lehet máshogy megfogalmazni.

2018. máj. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez az. Gyakran kezdődik barna folyással (azért barna mert nagyon kevés vér van benne és az oxidálódik). Nekem pl. mindig barna pecsételő vérzéssel jön meg.

22/L

2018. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barnafolyás. Nemsokára megjön.
2018. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Igen,ez már az,csak még nagyon kevés a vér mennyisége,amiatt barna.

Használj tisztasági betétet.Lehet,hogy ezt a hónapot ennyivel megúszod,aztán majd fog erősödni a vérzés.

2018. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció első és utolsó napján nekem is ilyen, teljesen normális, ne aggódj. Nagylány lettél.
2018. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt az első de csak később váltott át vöröses színre, ez már menstruáció! :)
2018. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!