Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napos, alvadtvéres menses,...

3 napos, alvadtvéres menses, normális?

Figyelt kérdés
4 napot késett, amikor megjött minden rendben volt. Másnap több alvadtvéres darabka jött ki, kevés vérzéssel, harmadik nap meg betéten szinte semmi, törléskor van a papíron. Előző hónapban rendesen megjött, 5 napig tartott, nem volt utána nemi életem, az előző előtt is ami volt azt is gumival tettük. Volt már valakinek ilyen? Holnap hívom a dokimat, de addig is szeretném hallani a tapasztalatokat. Köszönöm.
2018. máj. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, egyszeri alkalom, ráadásul véreztél, tehát terhesség kizárva. Lehet ebbe a ciklusba nem vastagodott meg annyira a méhnyálkahártya, hogy annyi vérzés legyen, ezért tartott rövidebb ideig. Ha a következő hónap is ilyen lesz, akkor már érdemes orvoshoz fordulni.
2018. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. A kisebb-nagyobb vérrögök mire utalhatnak? Még nem találkoztam ilyennel, pedig már menstruálok pár éve (27 vagyok, 13 éves korom óta van).
2018. máj. 27. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha besikerül egy-egy ilyen nekem is, ha nem válik rendszeressé, akkor semmi gond.

32/N

2018. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a vérrögöket azért láthattad, mert nem volt elég híg a véred. Azzal sincs baj.
2018. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "alvadt vér" a leváló méhnyálkahártya darabja, teljesen normális jelenség. Nincs gond a menstruációval sem a leírás alapján. 4 nap késés nem probléma. A dokit felesleges ezzel fárasztani.
2018. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nekem is előfordul, bár inkább gyakrabban, de kevesebb ideig (szóval egy menstruációból egy nap alvadt véres csak). Ha nem válik rendszeressé, tényleg nincs szükség nőgyógyászra.
2018. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hónapban nekem is ilyen vot a menstruációm.Öt nap helyett hét napig tartott és a 2-6 napig naponta egyszer nagyobb mennyiségű vérrög is kilökődött,meg kicsit erősebb is volt a vérzésem.A körzeti orvos szerint nincs ok az aggodalomra ha ez nem rendszeres,szerinte felfázástól van.Kaptam orvosságot,iinjekciót a görcsökre utána a megszokott módon elmúlt azzal,hogy most kicsit hosszabb ideig tartott.Az időjárás változás is okozhatja.
2018. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!