Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertozes vagy limfoma?

Fertozes vagy limfoma?

Figyelt kérdés

Egy par hete eszrevettem egy nagyobb csomot a nemi szervem mellett.Vartam vele par napot,mert ezelott kb fel evvel meg volt ilyen es 3 nap alatt elmult teljesen (akkor felfazas miatt volt).Ez viszont tobb mint 1 het utan is ugyaugy ottmaradt.Irany a doki,kozben minden rosszat bekepzeltem magamnak.A doki epp csak megtapogatta ,feltett par kerdest es felirt 5 napra antibiotikumot miszerint ez csak egy sima fertozes.Eltelt az az 5 nap is .Semmi valtozas.Pentekre van uj programalasom

Lehet limfoma?

Doki azt mondta szovettani vizsgalat nelkul h kizart h limfoma mert nem fogytam,nincsenek rosszulletek,etvagytalansag vagy laz

Most ott allok hogy tobb mint 2 hete ott van az a nagy csomo es a legrosszabbakra gondolok.


2018. máj. 29. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó is lehet, vagy durvább szőrtüsző-gyulladás. Esetleg szemölcs. Menj el egy másik orvoshoz, inkább bőrgyógyászhoz.
2018. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kulsoleg nem latszik semmi,csak tappintasra erzodik es az is csak bizonyos poziciokban...szoval szortuszu gyulladas biztos nem. Annyi mindent olvastam mar a netten h lassan elhiszem h mindenfele ritka betegsegem van :( ha szimpla fertozes lenne mar el kellett volna muljon...ha penteken nm lesz semmi ujdonsag elmegyek mas dokihoz
2018. máj. 29. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Joval a bor alatt van,nem felszini..ezert gondoltam nyirokcsomogyulladasra
2018. máj. 29. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még lehet zsírcsomó (atheroma), nekem is volt a hátamon, mélyen a bőr alatt. Mozgatható csomó. Kivetettem, mert zavart, de ez alapból egy ártalmatlan elváltozás. Nem tudni, neked ez van-e, de ne csak a legrosszabbakra gondolj. Sokkal valószínűbb, hogy valamilyen ártalmatlan elváltozás.
2018. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem krónikus nyirokcsomógyulladás volt, 3 hónapon keresztül.

Egy hétig szedtem rá antibiotikumot és azóta eltűnt.

2018. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!