Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus előtti pms panaszokra...

Ciklus előtti pms panaszokra Premens tablettát használja valaki?

Figyelt kérdés

Nem babatervezés miatt szedném.

Rákerestem régebbi kérdésekre, egész jók a vélemények. Nekem elsősorban bőrproblémák, és görcsösség, hangulatingadozás, hízás/vizesedés jellemző az előtte való napoktól egészen a végéig, a fájdalom váltakozó intenzitású. Az is kérdésem lenne, hogy mikor érdemes elkezdeni, (pl. ha pont megvan akkor el lehet-e kezdeni) és max. mennyi ideig használható, ha abbahagyom utána a hatása megmarad-e, okoz-e bármi felfordulást a szervezetemben? 3 hónapot írnak néhány helyen, hogy annyi idő után hat, most akkor kezdjem is el szedni és 3 hónap múlva lesz csak hatása? Nődokival kell esetleg egyeztetni előtte? Elvileg nem gyógyszer ezért úgy gondoltam nem jelezném (elolvastam milyen betegségek mellett ellenjavalt). Nézegettem más cikkeket is róla de gondoltam itt is kapok majd pár tippet ;) Köszönöm :)



2018. máj. 31. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!