Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a havi vérzésem! Mit...

Jazminkaaa15 kérdése:

Késik a havi vérzésem! Mit tegyek hogy megjöjjön házilag?

Figyelt kérdés
Picit beduzzat az egyik mellem. Barna folyasom van nagyon picit! 6napja késik. Mostanában kevesebb cukrot fogyasztok lehet ennek köze hogy késik? Nagyon aggodom soha nem késett ennyit!!

2018. máj. 31. 10:04
 1/8 anonim válasza:
0%
En cickafarkfu teat szoktam ilyenkor inni, de a legtobb vizhajto tea be szokott valni nalam. Dmben vagy gyogyszertarban mindig lehet kapni oket:)
2018. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Illetve meg a radikalisabb modszer a szennalevel tea. Hasmenest okoz es gorcsoket is (nalam legalabbis) ezert attol is hamarabb megjon nekem 1-2 nappal.

Remelem az egyik bevalik neked is!

Forro furdot is vehetsz meg.

2018. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

Barátnőm mindig rozmaring teát iszik ilyenkor, neki szokott segíteni, igaz én még nem próbáltam de neki bevált.

'Vigaszként' mondom, hogy ebben a hónapban 2 hetet késett a menstruációm pedig nem szokott ilyen sokat és én nekem is csak barna folyásom volt, majd rá egy héttel jött meg rendesen. Nyugodj meg szerintem, az idegeskedéstől is késhet, nekem valósínű ez volt a probléma. :)

Terhességre van esély?

2018. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne kísérletezz ilyen házi "csodaszerekkel".

Ezek a teák közül van, aminek tényleg van hatása, és a hormonrendszerre is hatással lehet.

Tudsz ezzel kárt is okozni.

Ha késik és csak barnázol, főleg ha több napig csak barna van, akkor eleve nem teljesen oké valami a hormonokkal.

Na, ha te ebbe még belenyúlsz valamivel, akkor az nem túl jó.

Ha csak egyszeri, akkor előfordul az ilyen. Ha többször így jön meg, akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz.

De ha még tini vagy, akkor lehet, hogy csak még nem állt be rendesen.

De ne kísérletezz!

Cickafark konkrétan ösztrogén többletet okozhat, ami cisztás, myomás elváltozásokhoz vezethet.

2018. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Először is hány éves vagy egyáltalán?

Szexeltél?

Ha barna folyásod van akkor már megjött...

2018. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Mit tegyek, hogy megjöjjön házilag?

Semmit.


Barna folyásom van nagyon picit!

Magyarul már elkezdődött a menstruációd.


Mostanában kevesebb cukrot fogyasztok, lehet ennek köze, hogy késik?

Nem.


Nagyon aggódom, soha nem késett ennyit!!

6 nap késés semmi, felesleges ezen aggódni.

2018. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha barna folyásod van, az már menstruáció. Biztos az a baj, hogy nem szokott barna lenni, de teljesen normális, egyszerűen nem lett akkora a méhfalad, hogy legyen minek leválnia. Mármint, kevesebb minden válik le.
2018. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat.Ittam kamilla teat es fel orara ra meg is jott!!!
2018. jún. 1. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!