Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lelet: mko. ov. -ba sok apró...

Lelet: mko. ov. -ba sok apró tüsző mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sok kis tüsző, de ez baj? Lehet hogy ettől görcsölök? Mit lehet ezzel csinálni? Nem vagyok pcos, tavaly hasonló tünetekkel kivizsgáltak, de akkor ezek a kis valamik eltűntek majd most kiderült az ultrahangon hogy mi van. Nálunk itt sztk-ba nem a rendelőbe végzik az uh-t hanem külön helyen, ha valami van akkor vissza kell menni beszélni az orvossal, de én csak jövő héten tudok menni. Addig is tudnátok segíteni miért lehet ez? Fogamzásgátlót szedek ha ez számít...
2018. máj. 31. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Mindkét oldali petefészekben sok apró tüsző.
2018. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. A petefészekben vannak petesejtek különböző érési fázisban, ez tök normális jelenség. Apró tüszők lehetnek fogamzásgátló mellett is.
2018. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!