Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13. napon tüszőrepedés,2...

13. napon tüszőrepedés,2 tüsző érett.24. napon (12. dpo) pozi teszt. Spontán terhesség de closty+utroval. Hcg 28. napon (16. dpo) 273 IU/L,30. napon (18. dpo) 477 IU/L,35. napon (23. dpo) 3.126 IU/L. Lehet méhen kívüli?

Figyelt kérdés
Görcsölök, néha hosszan erősen szúr. Vérzés nincs. Ultrahangra hétfőn megyek először (5+5 hetesen). Második terhesség, előző 5 hetesen spontán elment.
2017. nov. 29. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem. A mehenkivulinel 2hetes kesessel valami parszaz volt a hcgm. Raadasul meg is jott idoben,teszt negativ volt. Gorcsoltem erosen mensikor, es utana par nap szunet utan ujra verezni es gorcsolni kezdtem. Ekkor lett halvany csikos a teszt. Mehenbeluli terhessegnel is szurt, fajt a hasam. Nyulik a mehed, beagyazodik a pici, a mehtarto szalagok mozgása huvelybe sugarzo fajdalmat is okozhat.Mintha kessel szurkalnanak.. Nekem is volt 2vetelesem is a mehenkivulin kivul. Szóval aterzem, de meg nem verzel,barnazol nincs gond. Magnezium segithet, plusz szedj magzatvedo multiveitamint vagy folsavat . Lehet kapsz utrot es/vagy Duphastont hetfon az elozo veteles miatt. Boldog babavarast.
2017. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, bíztatást, jó kívánságot!
2017. nov. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!