Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha ilyen egy nőgyógyász?

Normális ha ilyen egy nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ma voltam először nőgyógyásznál. Mivel múlt héten megtörtént az első aktusom és már amúgy is 26 éves vagyok, úgy gondoltam itt lenne az ideje elmenni, sosem lehet tudni. Az első amúgy is nagyon kellemetlen volt, irtóra fájt és szerettem volna ha megnéz egy orvos, és ír fel fogamzásgátlót is. Azt a tanácsot kaptam h menjek el minél előbb orvoshoz, meg én is úgy tudtam h ilyen esetben el kell menni.

A doki azzal kezdte h még nem voltam náluk, mondtam h igen most járok először nőgyógyásznál. Kérdezte h miért mentem, elmondtam h mi történt meg h már amúgy is ideje volt elmennem. Erre ő kiakadt és azt mondta, az őt nem érdekli h szexeltem, ezért én minek mentem oda. Annyira leoltott h kínomban már csak annyit tudtam mondani h kárfelmérésre, próbáltam elviccelni.

Azért kénytelen-kelletlen megvizsgált. De közben is bunkó kérdéseket tett fel pl. h mit bánok azt h elvesztettem a szűzhártyámat meg ilyesmi. Még az asszisztens csajon is látszott h szégyelli a dolgot.

Nagyon megalázó helyzet volt. Még én éreztem rosszul magam h elmentem menni.

Ez így részéről normális volt? Tényleg nem kellett volna elmennem?


2018. jún. 1. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt normális.
2018. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én ilyen esetben tuti hangot adtam volna a nemtetszésemnek. Rákszűrést nem csinált? Azt kell ezt volna.
2018. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Betegjogi képviselőnél tegyél ellene panaszt. Nagyon bunkó volt veled, és valószínüleg mással is ilyen kedves, csak nem mernek szólni. Valószínűleg az volt a baja, hogy nem kapott borítékot.
2018. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Keress egy másik orvost,ha tudsz privát rendelésre jàr,igaz fizetni kell,de évi egyszer ki lehet bírni és nézz utána a környékeden kit ajánlanak orvost,sokszor a vizsgálat me etét is ki lehet neten nyomozni
2018. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt normális. Nem veled van a probléma nyugudj meg. Ilyen egy bunkó embert, aki orvos ráadásul, hát nem semmi.

Én is az első szex után mentem először nőgyógyászhoz (22 éves voltam akkor). Előtte nem volt semmilyen panaszom. Viszont a szex után örültem hogy csinált egy rákszűrést. Mindenképpen keress fel egy másik nőgyógyászt ha legközelebb esedékes a dolog.

23N

2018. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
orvosok legtöbbje alapból nem normális... ezzel együtt kell élni.
2018. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Amúgy is kicsit feszülten mentem mert nem tudtam ugye h mire számíthatok.

Csinált rákszűrést de a vizsgálat sem volt egy leányálom, mondta az asszisztens h lazítsak de hát ilyen kérdések mellett...

Amúgy sem jó emlék ez az egész, kicsit humánusabb bánásmódra gondoltam. Simán csak bejelentkeztem mert nem tudtam h megy ez, na és had nem mondjam kartonozóban sem voltak finomabbak. De az orvosnál már majdnem elbőgtem magam.

Nyilván keresek másikat, de ez most azért ledöbbentett. Arra gondoltam h az ilyen miért megy el orvosnak, menjen kőművesnek azt falazzon...

Viszont néztem róla véleményeket és egész jók voltak, azért gondoltam h talán tényleg nem kellett volna mennem.

2018. jún. 1. 19:34
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hosszú távon az életre útmutatatóként mondom neked és fiatal társaidnak: ha az emberrel bunkók, azt nem kell eltűrni. Még orvostól sem. Abban a pillanatban kell kikérni magadnak, nem ijedten, hanem halál nyugodtan, önbecsülésed teljes tudatában. Esetleg a gúny, szarkazmus, leoltás belefér, ha olyan a stílusod. Vissza fognak venni, mert látják, hogy igazad van és nem hagyod magad.
2018. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most nem azért de nem bosszantó h fizeti az ember a tb-t de magán dokihoz kell mennie ahol fizethet pluszba csak azért h emberi bánásmódot kapjon? Nem az kellett volna h fényezzen meg semmi ilyesmi csak fogja fel miért mentem és végezze a dolgát... Ennyi az egész! :/
2018. jún. 1. 19:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Elég nagy szám van, de mivel kicsit megviseltek az elmúlt napok nem volt hozzá erőm h visszaszóljak. Most már bánom!!!!
2018. jún. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!