Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor nem hitte el a...

Most akkor nem hitte el a nőgyógyász hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ma voltam először nőgyógyásznál, mondtam, hogy szűz vagyok de megvizsgált, mivel viszketett kaptam receptet de ez nemi úton terjedő fertőzésre van, nekem az meg nem igazán lehet. 17 vagyok. Nem hitte el vagy csak nem figyelt rám? Tudom ennyi idősen nem szoktak szüzek lenni a lányok de előfordulhat hogy az orvos nem hisz nekem?
2018. jún. 1. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha megvizsgalt, akkor nagyon jol tudja hogy az vagy e vagy sem.
2018. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Nemi betegségeket nem csak nemi úton lehet elkapni.


A szűzhártya meg elszakadhat behatolás nélkül is. Egyébként meg nem teljesen mindegy, mit gondol a nőgyógyász a te szüzességedről?

2018. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"mivel viszketett kaptam receptet de ez nemi úton terjedő fertőzésre van,"


Mit kaptál?

2018. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ciprofloxacin. Az ambuláns lapon pedig az van, hogy Dg: gonorrhea és valami kódszám. Csak én szűz vagyok, nem hiszem hogy ez áll a háttérben...
2018. jún. 1. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Gonorrhea az egy szép kis nemibetegség. :-(

Sajnos elkaphatod közös törölközővel, wc-n is ha ráültél egy beteg után, stb.

2018. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nincs barátod? Nem pettingeltetek? Mert ezt a betegséget tényleg csak hüvelyen keresztül tudod elkapni, de elég hozzá egy szájtechinikázás is.
2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Vett kenetet? Vagy csak ránézésre diagnosztizált?
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Fura egy nőgyógyász lehet ez...

Állami, vagy magán volt?

2018. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tiniambulancián voltam, sztk :( Azt mondták nagyon rendes doktornő van itt, amikor én voltam éppen helyettesítették. Kenet nem volt, barátom most nincs 5 hónapja ért véget a kapcsolatom, akkor volt petting, azóta nem. Tanácstalan vagyok, elkezdjem szedni a gyógyszert vagy keressek másik orvost?
2018. jún. 1. 17:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nemi betegség, bárhol elkaphattad, elég, egy közös törölköző, vagy ráülni valaki után a wc-re, esetleg kétes helyen fürödni, pl. strand, uszoda.


Én otthon kaptam el öcsémtől egy olyan szép húgyuti fertőzést, hogy másfél hétig majdnem vért pisiltem. Mert őneki derogált normálisan letakarítani a wc-t pisi-fosás után.

2018. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!