Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menstruációm....

3 napja késik a menstruációm. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Baleset történt amikoris kiszakadt az óvszer, kaptam EllaOne 120 órás esemény utáni tablettát amit igaz, hogy kicsit későn vettem be, de benne voltam még a 120 órában. Szerintetek a gyógyszer miatt késik, vagy más dolog áll a háttérben?
2018. jún. 2. 06:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ebbe a kategóriába írtam, nem vettem észre.
2018. jún. 2. 06:24
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj egy tesztet,abból kiderül! Lehetséges,hogy nem hatott az esemény utáni..
2018. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Jóindulatúlag bejelentettelek. Át fogják tenni....:)
2018. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

+/- 7 nap teljesen normális, és ezen kívül is sok dolog van, ami hatással van a mensire.


Igen, az is lehet, hogy terhes vagy. Majd kiderül pár héten belül.

2018. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki is maradhat, meg rendszertelen lehet fél évig is simán, elvégre hormonbombát dobtál rá.
2018. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevettél egy lórugásnyi hormont. Fél évig gyakorlatilag minden normális, hiszen nagyon össze tudja zavarni a hormonjaidat. Csinálj egy tesztet. Ha negatív, no para.
2018. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ma csináltam tesztet, ami negatív lett, és pont ma 6 nap késéssel ugyan, de megjött.
2018. jún. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!