Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerek lánykent is menszes...

Gyerek lánykent is menszes problémáim voltak nem igazán jött meg csak néha mutatkozott pár napig jártam orvosnál, elintezte majd lesz fejletlen vagyok! Ma nár párom van és 22 vagyok semmi se változott! Volt e valakinek ilyen és mivel oldódott ez meg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nézess teljes női hormonpanelt. Ha megjön 3. napon lh, fsh, prolaktin, ösztradiol, tesztoszteron. Utána 21. napon progeszteron + tesztoazteron. Mellékesben nem ártana tsh, t3, t4 és esetleg egy 3 pontos terheléses cukor + inzulinvizsgálat se. Ezeket megnézetheted magánban is, mert sztkban nagyon ritka az ilyen alapos orvos... akár mehetsz endokrinológushoz is, jobban ért ehhez, mint a nőgyógyászok.
2018. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírnád, hány naposak voltak az elmúlt egy évben a ciklusaid?
2018. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hol van au a magánorvos aki ilyen komoly vizsgálatot végez ?, kit kell keresni tudsz e cimet ? köszönöm.
2018. jún. 2. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem arra hiába várok hogy meg jöjjön kb 1éve volt de akkor is csak 3 nap és minimális !
2018. jún. 2. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
de jó neked
2018. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell magánorvos, vannak magánlaborok, pl. synlab vagy centrum lab, ahol meg tudsz bármit nézetni. Orvos ez után kell, hogy kiértékelje az eredményeket.


Ha nincs és nem akarsz várni a mensire, akkor nézess elöször prolaktin szintet, progeszteront és tesztoszteront. A többinek csak akkor van értelme, ha tudjuk a ciklus hányadik napján jársz.


Életmódoddal minden rendben? Nem vagy túl vékony vagy ok nélkül túl duci? Egyéb tüneteid haj- bőrproblémák, krónikus fáradtság, túlzott szőrösödés, gyakori húgyúti fertőzések (felfázásos tünetek), libidó problémák, túlzott lábizzadás nincsenek?

2018. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi ilyen problémám nincsen ninden rendben van párom is aki imád az igaz hogy szeretek aludni és kicsit szőrösseb is vagyok de azonkivül más nincs se felfázás se szeksz probléma az is szinte tökéletes !!
2018. jún. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!