Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas peteérés?!

Fájdalmas peteérés?!

Figyelt kérdés
Általában arra panaszkodnak a nők,hogy a menstruáció előtt vannak fájdalmaik, nekem viszont a menstruációm nagyrészt fájdalom nélkül zajlik le. Viszont a peteéresem előtti és utáni napokban erős fájdalmat szoktam érezni. Ezt azóta tapasztalom amióta abbahagytam a fogamzásgátló (volina) szedését kb. fél éve. Lehet a fogamzásgátlónak köze a dologhoz? Forduljak vele orvoshoz vagy magától elmúlik?
2018. jún. 3. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd ki egy doki véleményét, az sose árt. De szerintem normális, nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem neha olyan fajdalmakkal jar,hogy menni alig birok.

Altalaban 1 napig faj,hol jobban,hol kevesbe azon a napon.

Nem minden honapban,van amikor eszre sem veszem.

Ez teljesen normalis.anyumnak is ilyen volt,ahogy idosodott egyre durvabban.2x vitte mento korhazba miatta olyan fajdalmai voltak.

Neki is azt mondtak,hogy ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni,tul kell elni :(

2018. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!