Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időnként fájdalmas ovulációm...

Időnként fájdalmas ovulációm van, ez normális?

Figyelt kérdés
Szoktam érezni, ha épp peteérésem van, több tünete is van, folyás, megnövekedett libidó, érzékeny cici. De időnként, nem minden hónapban, sőt nem is minden másodikban, hogy valami összefüggést lehessen felfedezni elég határozott fájdalommal jár (nem nagyon erős, de már zavaró). Lehet ez valami probléma tünete? Más is tapasztalt már ilyet?

2012. júl. 24. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is voltak enyhe görcseim ovu-kor, nálam nem jelentett semmit sem. amikor teherbe estem akkor meg nem éreztem az ovu-t, furcsáltam is
2012. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem dettó ezek a tünetek és még néhány csepp vér is van... a doki még ezt is normálisnak mondta.
2012. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!