Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napos antibiotikum szedéstő...

10 napos antibiotikum szedéstől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Azt hitte a dokim hogy mononukleózisom van és felírt 5 napra antibiotikumot mivel begyulladtak a manduláim, majd 5 nap után 2 nap szünetet hagytunk és ma megint elkezdtem szedni. A menstruációmnak elvileg már a harmadik napján kellene lennem, de elég durva tüneteim voltak előző héten, 39+ láz, derékfájdalom, izomgörcs, a véremben 130 egységnyi volt a gyulladás, ami viszont péntekre lement 6ra, meglehet hogy ettől késik?
2018. jún. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg attól késik
2018. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj de az orvosod jó hülye!!! a mononukleózik egy vírus!!! tilos antibiotikumot szedni rá!!

most volt a lanyomnak is. gyógyszert sem kaptunk!!!

2018. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a neten könyörgöm!!c vitamint szedtünk és lázcsillapítót.és ki kell feküdni.
2018. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy nem azom van, kitudja mi.. csak a tünetek voltak azok, de a törlet, májteszt és még valamilyen vizsgálat alapján kiderült hogy nem azom van
2018. jún. 4. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a mononukleozis kezelesere varok valaszokat, koszonom :) mivel oda is irtam hogy a doki azt hitte.. :) addig nem irt fel amig ki nem derult hogy nem az.. azert irtam ida hogy ertsetek a tuneteket :) mert ugyanazok a tuneteim voltak/vannak
2018. jún. 4. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamuasgatlot? Mellette szexeltel mikozben tartott az ntibotikums kezeles? Ha igen, akkor lehetsz varandos is. Nezz tesztet.

De alapbol ahhy mar irta is valaki a betegseg miatt keshet nehany napot.

2018. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem valoszinu hogy terhes vagyok, mivel nincs baratom :D csak nem szokott kesni es kicsit megijedtem, de mar fajdogal a hasam es talan kezd megjonni :)

Koszi a valaszokat

2018. jún. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!