Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten 1db-os hüvelytablette...

Canesten 1db-os hüvelytablette a 2. napon is folyik belőlem. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A hét elején éreztem, hogy viszket ott lent, de nem gondoltam rosszra, majd amikor már a 3.napon is viszketett eszembe jutott, hogy mi van ha ez hüvelygomba :( Utánakerestem, hogy mik a tünetek és a viszketés közéjük tartozott. Nem volt semmilyen folyásom.

Megnéztem ott lent és észrevettem, hogy teljesen ki van száradva a bőröm, picit oldalt és középen a két lyuk között. Bekentem testápolóval, de nem múlt el, így vettem canesten kombit. 1db hüvelykúpot kaptam és azt szerda este fel is helyeztem és gondosan bekentem ott lent minden nap.

Nem tudom biztosra, hogy hüvelygombám volt vagy sem, mivel életemben 1x volt hüvelygombám az antibiotikum kezelés miatt, de az súlyos volt és nődokihoz is mentem. Ezzel is el akartam menni, csak nem rendelt a dokim, így ha visszajön a jövőhéten mindenképpen elmegyek.


A viszketésem elmúlt, de még mindig folyik kis darabokba belőlem a gyógyszer. Nem tudom mennyire normális ez..:/ Kis rózsaszínes-narancssárgás. Egy ujjal fel is nyúltam magamnak és még mindig van bent egy kicsi.. Kicsit aggódok, mert holnap találkozok a barátommal és hát elég rég láttuk egymást.. :((


Mennyire normális ez? Nem tudom mit tehetnék, hogy hamarabb kijöjjön..


2017. dec. 1. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,normálisnak normális,de asszem az óvszernek nem tesz jót,úgyhogy olvasd el a canesten betegtájékoztatóját,ha azzal védekeztek. Hüvelyi irrigátorral szerintem ki tudod mosni,ha zavarnak a darabok.vagy fetrengj jó sokáig melegvízben. Csak ez utóbbi a hüvelyflórának igencsak nem kedvez.
2017. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyszertárban, vagy esetleg valamilyen illatszer boltban hüvelyöblítéshez való ún. hüvelyzuhanyt. Langyos vízzel öblögethetsz, de majd ne túl gyakran használd, mert az nem tesz jót. Egyébként nem lehet, hogy nem a hüvelykúp jön ki, hanem folyás?
2017. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúj, így nehogy közösülj, összefertőzöd nyomorult srácot is, aztán te kikezeled magad, ő tünetmentes marad, de visszafertőz téged... ördögi kör. Bírj magaddal, a saját érdekedben.
2017. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhet még!


Gyógyszert szedek, így óvszert nem használunk.



Nem, ez tuti, hogy a gyógyszer, mert vagyok annyira beteg, hogy most az előbb tükörben megnéztem jobban magam kicsit be is lestem és még van bent egy kicsi, ahogy láttam.


Mennyibe kerül egy ilyen 'zuhany'? :/

Hátha kijön mind holnapra..:/ Este fogunk találkozni, csak kiürül addigra :/

2017. dec. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!