Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székesfehérváron van sztk-s...

Székesfehérváron van sztk-s tini nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Van olyan akit jó szívvel ajánlotok első vizsgálatra?

17/L



2018. jún. 7. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérváron sajnos nem, de Győrben igen, ha idáig bejössz. Nem tudom itt ellátnak e sztk alapon. Nagyon nagyon kedves, 40 körüli doktornő Dr Csenge Titanilla, őt teljes szívből merem ajánlani. Nálunk a tiniambulancián a fiatal rezidens dokik vannak, nekem többször kellett visszajárnom, akikkel találkoztam: Dr Brezsnyák Petra, Dr Nyőgér Gábor és Dr Tuba Gyula, őket is merem ajánlani, de sajnos nem tudom mikor vannak ott fixen, mindegyikük baromi rendes volt, jó a kisugárzásuk, mikor először voltam részletesen elmondta mi mi után jön és mi történik:) Nekik nem hiszem hogy van magánjuk még. Bocsi ha nem tudtam segíteni, fehérváron nem tudom hogy megy...
2018. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!