Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?

Miért nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
ma próbáltam ki először és picit éreztem hogy fáj de később már nem. A mutató ujjam csak az első porcig ment be vagy még odáig se. Mit tegyek? ob light day-t próbáltam... Mikor már nem nagyon láttam a tampont nyomtam volta tovább, de egyszer csak elfogott a hányinger, ökrődtem és gyorsan elmentem a wc-re kivenni. mért van ez? :/ 16/L
2010. jún. 16. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a problémát, de a lényeg:


kezd el feltolni (ne görcsölj), és told ameddig tudod, közben érzed, hogy lassan picit hátrafelé fordul, arra told amerre a legkönnyebben megy. Ha már nem tudod feljebb tolni, akkor már nem is érzed, úgy jó!


24/N

2010. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ujjaddal, hogy merre kell tolni. Anno én így csináltam, mert nagyon féltem, hogy szükséghelyzetkor nem megy fel, ezért ha nem volt meg az ujjamat "raktam fel". Ezután a szög eltalálása se lesz nehéz. A megfelelő a 45 fokos szög. Lehet hogy pózt kell váltani, vagy ideges voltál. Próbáld meg újra, esetleg minivel. Amennyire csak tudsz lazulj el, ha teljese nyugodt vagy, próbáld meg újra. Ha újabb hányinger törne rád, szerintem hanyagold, vagy beszéld meg anyukáddal, esetleg keress fel egy orvost.
2010. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!