Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig tokeletesen szedtem a...

Eddig tokeletesen szedtem a zoely fogamzasgatlot, a 3. Levelet rosszul kezdtem, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Szoval a repulon ulve akartam bevenni leszallaskor,ezert forditva tartottam a cdomagot szoval az elso hatoanyagot tartalmazo szem helyett egy placebot sikerult beszedni....24 oras kesesnek szamit, de most akkor mit csinaljak?

:(( szedjem be ma azt a szemet, amit tegnap kellett volna, vagy azt hagyjam ki .. es igy eltolodott eggyel?


2018. jún. 8. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pótold a tegnapi szemet a maival együtt. Mivel az első héten történt a szem kihagyása, egy hét kiegészítő védekezés szükséges.
2018. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írja a tájékoztató, mit kell tenni. Az első válaszoló leírta.
2018. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

valóban, és azt irja amint eszembe jutott vegyem be..hát én megtettem.. :D


a kérdés csak az hogy akkor ez mennyi óra késésnek számít?


24 óra? mert csütörtök este a megszokott időben vettem be a tablettát, de nem a megfelelőt...akkor most az előtte napon jól szedett napi szerdához képest 24 óra nem teljesül..

2018. jún. 8. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
24 óra maradt ki. Szedd tovább rendesen a levelet, mintha mi sem történt volna. És használjatok kiegészítő védekezést legalább 2 hétig.
2018. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

SOS, a mai napon kellene bevennem a levélbol az utolso szemet (sarga placebo)


Mivel hogy ezt ugye figyelmetlensegbol mar bevettem, mi a teendo??????


Ma ne vegyek be semmit?

Egy masik levelbol egyem meg a sargat?

Egy uj feher hatoanyagos tabit egyek????

2018. júl. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!