Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet csómó a lányom...

Mitől lehet csómó a lányom mellébe? 13 éves

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy van egy körformáju csomó mind a két mellébe. Egyből szivrohamot kaptam hogy mellrák. Elmentünk másnap a dokihoz de azt mondta hogy a fejlődö mellbe nem alakúlhat ki rák mert még nem elég fejlett. Ez nem nyugtatott meg ezért. most beutalóval augusztusba megyünk ki vizsgálásra. Ha rák akkor milesz? Ez életveszélyes? Nagyon nagy a baj? Ha rákos mitt tegyek? Mi lesz a kezelés? Gyógyszerek, műtét? Bármire képesvagyok érte csak múljon el!! Mennyi az esély a rákra? Ha az vissza nő?

Pls gyors válaszokat nagyon aggódom és a lányom mindrn este sír emiatt! Túl fogja élni ugye?


2018. jún. 9. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden lànynak vannak csomók a mellében amikor fejlődik, nő a melle. Ezt nem mondta a doki?
2018. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehat az orvos azt mondta semmi gond. Viszont te itt a 12 eves gyerekektol varod a megerositest. Gratulalok!
2018. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk augusztusig megtanulhatnál például helyesen írni.
2018. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a lányok a mellükben-a fiúk a zacsijukban találnak akármit(dudor,pattanás,csomó)azonnal rákgyanúsnak minősítik. Az elmúlt 2 hétben vagy 20 ilyet olvastam itt. Ennyire hat a média?
2018. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami mind a két mellben van, szimmetrikusan, az nem rák. Szinte nulla az esélye, hogy egyszerre alakul ki mindkét mellben.

Ha az orvos is azt mondta, hogy nem rák, akkor pláne nem tudom, mit stresszelsz.

Az aggodalmad érthető, azzal viszont le kéne állni, hogy nemlétező dolgokat képzelsz be és ezzel felidegesíted a lányodat is. Valszeg eszébe nem jutott volna emiatt idegeskedni, ha nem csinálod körülötte a hisztériás rohamot. Ha csak augusztusban viszed el orvoshoz (nem tudom, miért kell erre ennyit várni, bármelyik nőgyógyász meg tudja vizsgálni), akkor sikerült ezzel elrontanod az egész nyarát. Nőj fel és viselkedj felelős szülő módjára.

2018. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy nem bagatellizálom el a dolgot, anyukám kétszeres mellráktúlélő, de még ő sem csinált ekkora kiborulásrohamot belőle.
2018. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok, vannak apróbb comók a mellemben, egyik sem daganat :D


Egyébként nevetséges ez a tinis-hisztikérdés, vagy szimplán hülye vagy anya létedre.

2018. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Meglepően biztos vagyok benne, hogy ezt a lány írta ki, csak valamiért az anyja nevében. Fogalmazás, helyesírás, minden egy félkész emberé, nem egy felnőtté. Gondolom már kiírta saját magaként, akkor megnyugtatták, hogy semmi baj, de nem hitte el, ezért most újra próbálkozik.
2018. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ezért van annyi ilyen kérdés! Vagy csak a kérdésért járó pontra hajt, más meg nem jut eszébe.
2018. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, semmi baj sincs, ez a fejlődés velejárója! Dehogyis rák!!
2018. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!