Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs, levertség...

Menstruációs görcs, levertség ellen?

Figyelt kérdés
Pont azon a napon megyek először dolgozni (szakmai gyakorlatra), amikor megjön. Nálam ez görcsöléssel, fáradtsággal jár együtt, na meg nem túl jó kedvvel, mint a legtöbb lánynak,nőnek. Mivel lehetne ezt enyhíteni, és mit csináljak hogy ugyanolyan jól tudjak majd teljesíteni? 16 éves vagyok

2018. jún. 10. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Összeszeded magad, beteszed a táskába a görcsoldót, elmész dolgozni és arra gondolsz, hogy ha ezt az emberiség fele meg tudja csinálni, akkor te is.
2018. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Egyes válaszoló perfektül megfogalmazta.


Hidd el, más is nyűglődik a havi vérzés alatt, mégis eljár ugyanúgy dolgozni/iskolába/gyakorlatra stb.

Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Görcsoldó és kész.


Nekem is nagyon fáj második nap, mégsem mondhatom azt, hogy nem megyek be, mert kiraknak a francba.

2018. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sssaszem ***** válasza:
0%
Magnéziumot szedjél.
2018. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!