Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart a megvonásos vérzés?

Meddig tart a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Ma jött meg (így is kilógott a 4 napos tablettaszünetből, mert az új levelet ma kellett elkezdenem), a párom pedig pénteken jön haza és szerintem biztos úgy számol, hogy lesz majd valami...

2018. jún. 12. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan kellene tudnunk,hogy neked meddig fog tartani a megvonásos vérzésed,amikor ráadásul a szünetből is kicsúsztál?
2018. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, mindenkinek más ideig tart. Ha ma jelentkezett a megvonásos vérzésed, akkor nem valószínű, hogy pénteken lesz valami. De te látod, hogy mikor múlik el. És egyébként is, ha nem érti meg, hogy emiatt nincs szex, így járt. Nem vagy gép.
2018. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy nekem pontra mikor múlik el, hanem értelemszerűen tapasztalatokat várnék, nem kell egyből beflegmulni :D
2018. jún. 12. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon,senki sem tapasztalt semmit sem a te testeddel kapcsolatosan.

Most,ha én leírom,hogy nekem össz 3 napig szokott tartani,2 másik meg azt írja,hogy nekik 5-6 napig,akkor azzal mennyivel leszel előrébb?

Észre fogod venni ha elmúlik.Ha izgulsz rajta,meg kérdezősködsz,akkor sem fog gyorsabban lepörögni,sajnos.

2018. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!