Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut: az adenoma miatti...

Norcolut: az adenoma miatti cikluszavaromat még jobban összezavarta. Jelentkezett ilyen annál, aki menzesz eltolására, cikluszavarra kapta? Hogyan oldódhat meg, és mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés
Akartam egy hónap szünetet, állandó vérzés nélkül,/nagyon gyakran megjön/ezért felirattam norcolut.A nőgyógyász felírta, és biztoított róla, hogy semmi bajom nem lehet belőle!! Abbahagyása után volt egy enyhe menzesz, most meg már két hete vérezgetek össze-vissza. Egy értelmes netes nőgyógyász, akinek a témában írtam, felhívta az én,és minden levelemet olvasó figyelmét, hogy ne szedjen norcolutot, ha csak menzeszt akar vele eltolni, mert így járhat!Még örülhetek, hogy eltolta a menzeszt, és "csak" mellékhatása van..:/
2010. jún. 16. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!