Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI az a polip? Anyukam volt...

MI az a polip? Anyukam volt nogyogyaszhoz, es polipot talaltak a meheben v. a mehszajon. Mennyire veszelyes ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy ilyen daganatszerű valami lehet..szerintem lehet jó és rossz indulatú..talán ha megműtik,akkor nem veszélyes.

Ez nem olyan,mint a rák,nem annyira veszélyes..de azért nem is veszélytelen..túl lehet élni...sőőőt..a legtöbb nő túléli:D ritkán halnak bele....sőőőőt..simán túlélhető.Optimizmus!AZ SEGÍT!Meg a dokik..

2010. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Réti bubuzér ***** válasza:

Polip. Egy daganat fajta, viszonylag könnyen eltávolítható. Ilyen sűrű takony állagú :) Ne aggódj, anyukád jól lesz, ez rutinműtét.

Ha rosszindulatú lenne, akkor ráknak, vagy daganatnak mondták volna, de egyértelműen mondták volna, hogy rosszindulatú.

2010. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nyugi!


[link]

2010. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a méhpolip, meg úgy összességében az összes polip nagytöbbségében jóindulatú és csak nagyon ritkán alakul át rosszindulatú daganattá, tehát rákká, viszont kezelni kell, mert növekszenek és ez okozhat problémákat, komolyakat is.
2010. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy csak holnap derul ki hogy rosszindalatu v.mi is ez,mert ma csaka falu apoloja vizsgalta meg,holnap megy a korhazba nogyogyaszhoz...
2010. jún. 16. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, rengeteg nőnek van polipja, ritka kivétellel mindig jóindulatú és 5 perc alatt megoldják egy pici kis műtéttel.
2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A polip minden esetben jóindulatú!!
2010. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!