Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minimum 10 kg-t szeretnék...

Minimum 10 kg-t szeretnék fogyni szerintetek jo ez az étrend? Mennyi lenne számomra a normal fogyas?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok 173cm es 80kg .

Elkezdtem diétázni kb egy hete .

Teljes kiőrlésu kenyeret eszem reggelire sonkaval zoldseggel

Ebed:130g csirkemell rizs(4 kanal)+zoldseg (brokkoli,karfiol)

Uzsonna: gyumolcsok

Vacsora:főtt tojas 3 db 1sargaja es 3 feherje +zoldseg

Futni szoktam ,itthon tornazni

Torna elott L-carnitint szoktam inni torna utan pedig Gym beam true whey proteint. Elore is köszönöm a valaszokat .



2018. jún. 14. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:
3 óránként eszem
2018. jún. 14. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én akkor eszek ennyit mikor tömeget akarok növelni :) bár én egy vékony pasi vagyok :)
2018. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
amúgy [link] -n könnyen ki tudod számolni hogy a fenti étrend mennyire megfelelő neked.
2018. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én vékony pasim pedig reggelire többet eszik ránézésre (bár a reggelinél nincs mennyiség)... Az számít, a kérdezőnek mennyi kell.


Nos, az étrend egyéni, nekem pocsék lenne, mert ennyitől éheznék (én is fogyok, csak jóval kisebb súlyból), de egy átlagos embernek teljesen korrekt ételek ezek. Szóval ha jóllaksz az ilyesmivel, príma.


Én azért többet ennék a helyedben, de végülis nem tudom pontosan, mennyi ez. A makrókról nincs fogalmad? Akkor kicsit többet tudnék mondani. Eszel elég zsírt?

Miért nem eszel meg 3 tojást vacsorára, az is nagyon kevés, de sokkal tápanyagdúsabb (s általában egyszerűbb is, bár lehet, hogy van, aki megegye otthon a sárgájákat. NAGYON remélem, hogy nem dobod ki ezt az értékes ételt, de tudom, hogy van olyan ember is, aki megteszi)?


Heti fél-1 kiló fogyás reális és tempós, de alatta is teljesen jó, ha valakinek úgy megy kényelmesen.

2018. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!