Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ez a napi étrend...

Milyen ez a napi étrend fogyóhoz? 3- 5kg kb ami most rajtam van fölös

Figyelt kérdés

Reggeli: barna kenyérből szendvics (tenyérnyi) bele 1!szelet zsirszegeny szalami, 1 szelet tolle trappista

Tizorai: gyumolcsjoghurt

Ebed: zabszelet (flapjack, azt irjak kivaltja egy felnott foetkezeset)

Uzsonna-estebed: cserpes szedres joghurt (250g)

Kesobb tea



2017. okt. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a koplalással egyenlő.

Az agyoncukrozott vagy agyon édesítőzött,aromás, joghurt semmire nem való.

Fehérjét gyakorlatilag nem viszel be,ellenben(finomított) szénhidrátot igen.Az arányokat meg kell fordítani.Zsírt,meg egyáltalán nem látok,ami nagyon fontos az emberi szervezet számára.Zöldséget,gyümölcsöt miért nem eszel?

Egyél bátran szárnyasokat,a finomított ételeket ha lehet kerüld.

Igyál melé sok folyadékot és járj el edzeni.

2017. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az étrend szörnyű. Gyakorlatilag "nasiból" áll. Részletesen: reggeli: ez még elég okés, de ehetnél hozzá egy paradicsomot vagy egy paprikát, darabka uborkát stb.

Tízórai: ha már gyümölcsjoghurt, akkor cukormentes vagy vegyél sima joghurtot és abba daraboljál gyümölcsöt. Ebéd: rettenetes, sosem hallottam még a flapjackről, de most utánanéztem, ez egy édesség, ha fogyni szeretnél, ilyet ne egyél. Az ebédben mindenképpen legyen sovány hús vagy hal, kis zöldsaláta, kevés! szénhidrát, nem annyi, mint ami a flapjackben van. Uzsonna: cserpes gyümölcsös joghurtból nincsen cukormentes, de ez kicsit kevésnek is tűnik vacsorára, valami a reggelihez hasonlító étkezés jobb volna, szerintem. Fontos még: inni csak kalóriamentes dolgokat igyál, sokan ott buknak el, hogy nem számolják a tej és a gyümölcslevek kalóriatartalmát. Mondjuk ez utóbbira semmi szükség, sokak szerint tejre sincsen. Meg sport, de az a könnyebb része nekem legalábbis.

2017. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem, az ebedet az iskolaban kell valahogy megoldanom. Azt hogy csinaljam? Keveset egyek? Plusz alma? Reggelim akkor marad plusz meg zoldseg. Tizorai is felvaltva gyumolcs es natur joghurt. Vacsira zoldsegek, hideg vacsora (sonka,sajt,kenyer) ?
2017. okt. 24. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggelire: semmiképpen ne "húst" (és a lehető legrosszabb ha meg tejtermékkel is kevered). Órákra terheli le az emésztésed pont délelőtt amikor a lehető legaktívabbnak kellene lenned.


Reggelire gyümölcs vagy zöldség és pl. zabkása


Napkozben semmi. Minimum 4 ora szünet két étkezést között, és semmi nasi.


Ebedre feherje, szenhidrat, zsírok

Pl: borsófőzelék, édeskrumpli, lencsefőzelék. Egy kis ételesben konnyeden el tudod vinni. Ha hust is szeretnél akkor párolt hal, csirkemell, pulykamell.


Vacsora, konnyű (minimum 3 órával a lefekvés előtt el kell fogyasztani)

Saláta, tejtermékek, zöldség-gyümölcs.


Amikor éhes vagy igyál folyadékot. Ne egyél semmit ami cukros. Vigyázz arra hogy maximim 20-30%-al csokkentsd a szukseges energiabevitelt. Rendszeresen sportolj.


Sok sikert!

2017. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan, hogy zsírszegény szalámi

2. A szalámi telített zsírsavakból áll, amiknek semmi keresnivalójuk semilyen egészséges étrendben, nemhogy diétában.

3. Egy normális étrendben minden feldolgozott hústermék kizárt, a tartósítószerek, cukrok, antibiotikumok, egyéb szemetek miatt.


--> vagy iparilag feldolgozatlan hústerméket (felvágottból gyakorlatilag csak a házi sonka) fogyassz, vagy inkább zöldségeket.


4. A gyümölcsjoghurt, cserepesjoghurt dettó, mint a 3. pont. felesleges hulladékkal teli cucc. Akkor már sima növényi vagy natúr joghurt FRISS gyümölcsökkel.


5. Ebéd: uzsonnának kb. megfelelő, de jó bolond vagy, ha szerinted egy zabszelet elég ebédre.


Összefoglalva: éhenhalni tök jó, meg vitamin-és ásványianyag hiányt kifejleszteni is remek.


Alternatívaként egy sok-sok gyümölcsből, zöldségből, hüvelyesből, olajos magból, gabonából, stb. álló változatos étrendet tudnék javasolni.

2017. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!