Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mièrt van az, hogy amikor a...

Eszti28 kérdése:

Mièrt van az, hogy amikor a nőgyógyász nyomkodta meg alaposan a hasam nem èreztem semmit, de amikor èn időnkènt èrzek nyomásra bal oldalt ilyen szúródó èrzèst, de azt sem èrzem mindig csak ritkán?

Figyelt kérdés
Gombás hüvelygyulladásom volt/van. Már magam sem tudom eldönteni. Legutóbb a nőgyógyász azt mondta minden rendbe, jó alapos vizsgálat után. De nèha amikor magamnak nyomom meg az alhasam bal oldalt, akkor èrzek egy kis szúró fájdalmat. Akkor most mi van? A nőgyógyász szerint minden rendbe. De ha minden rendbe lenne nem èreznèm ezt szerintem. :/

#alhasi fájdalom #nyomásraszúrófájdalom
2018. jún. 17. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem nőgyógyászati gonttól van.Lehet húgyúti fertőzés,emésztőrendszeri gondtól is.
2018. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha húgyuti fertőzèsem lenne az csípne pisilès közben, de nem csíp. Akkor valami más lesz. Az alapos belgyógyászati vizsgálat remèlem ki fogja ezt deríteni!
2018. jún. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!