Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut/felfázás utáni...

Hólyaghurut/felfázás utáni szex mikor?

Figyelt kérdés
Múlt héten vasárnap felfáztam vagy hólyaghurutom volt, amire aznap elkezdtem antibiotikumot szedni. Csütörtökön szedtem be az utolsót, akkor már nem voltak tüneteim. Azóta sokat iszok, figyelek a dolgokra és tegnapelőtt elkezdtem hüvelyflóra visszaállítót szedni, abból most három kapszula hiányzik. Mikor élhetek újra nemi életet anélkül, hogy előjönne a betegség?

2018. jún. 17. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a maradék három kapszulát. Utána mehet a szex. És szex után mindig menj el pisilni, így megelőzhető a felfázás.
2018. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 darabos, eddig 3 kapszula fogyott.
2018. jún. 17. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gynophilus?
2018. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, rosszul értelmeztem. Csináld végig a kezelést, és csak utána szexeljetek.
2018. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, a Gynoplus.
2018. jún. 17. 19:58
 6/12 A kérdező kommentje:
*Gynophilus
2018. jún. 17. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meg a betegtájékoztatója?Mert abban benne van,hogy lehet szexelni,csak óvszerrel nem,mert azt károsíthatja.


Fent van a neten is a tájékoztató.Először mindig azt kell elolvasni.

2018. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt írja a betegtájékoztató, hogy ,, Nemi közösülés lehetséges, azonban nem ajánlott óvszer, latex

pesszáriumok használata a felhelyezést követő 8 órában. ". 8 órán túl tehát óvszeres védekezés esetén sem lehet baj?

Meg akkor, ha lehet szexelni, nem ,,para" a fertőzésveszély miatt már, ugye?

2018. jún. 17. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 8 óra leteltével már óvszert is lehet használni, a betegtájékoztatóban lehet bízni, de azt fontos tudnod, hogy a betegség visszatérésének kockázata fennáll.
2018. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom, bár eddig soha nem használtam hüvelyflóra visszaállítót felfázást követően, tehát nem vártam ennyi időt a szexszel.

De, mikor lenne kockázatmentes a fertőzés kiújulása szempontjából ismét a szex?

2018. jún. 17. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!