Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy ki lehet számítani,...

Valahogy ki lehet számítani, hogy mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Márciusban és áprilisban is 8-án jött meg a menstruációm, majd májusban kimaradt és júniusban 4-én jött meg ismét. Átlagosan 5-6-7 napig szoktam menstruálni.

Eddig kb. 33-34 napra jött meg, de most hogy májusban kimaradt, így nem tudom hány nappal számoljak.

Lehetséges hogy a meleg miatt jött meg később és júliusban is 33-34 napra fog megjönni, vagy nem?

Egyáltalán valahogy meg lehetne állapítani hogy júliusban mikor fog megjönni?

Előre is köszönöm!:)



2018. jún. 19. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy a meleg miatt jött meg késöbb.

Nem fogytál esetleg?

2018. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem egyszerűen leírom azt amit már te is tudsz.. (a bevezető alapján nem tudtam)

Tölts le egy manstrualcios naptárat és hátha be lehet állítani h kimaradt majusban .

2018. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem volt hogy a stressz miatt nem jött meg. Lehet te is így jártál.

2018. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Terhes vagy :D
2018. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy fogytam és azt sem, hogy stresszeltem. Múlt évben nyár előtt szintén kimaradt a menstruációm, csak akkor 3 hónapra.

Utolsó.. nem vagyok terhes, nem voltál vicces.:)

2018. jún. 19. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
A 33-34 napos ciklus icipicit már hosszú, főleg ha van kimaradás is. Lehet anovuláció jele, amit okozhat pl. petefészek ciszta. Hány éves vagy és más panaszod nincs? Pl. hîzás, túlzott izzadás, szőrösödés, pattanások stb.
2018. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam hogy 35 napig normális a ciklus hossza, de akkor lehet tévedek.

Egyébként 15 éves vagyok (júliusban 16). Pattanások vannak, de az szerintem a kamaszkor miatt van.

2018. jún. 19. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
35ig lehet normális, de nagyon határon vagy + ki is maradozik... de lehet még csak nem állt be rendesen, nagyon fiatalka vagy :)
2018. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Továbbra is az lenne a kérdésem, hogy ki lehet számolni, hogy mikor fog megjönni júliusban?
2018. jún. 24. 19:30
 10/11 anonim válasza:
Nekem is pont most maradt ki két hónapig, én hiába számolom, mert úgysem akkor jön:/
2018. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!