Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni eleglőször?...

Mikor fog megjönni eleglőször? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 12 éves lány vagyok és még nem jött meg az első menstruációm. De már az osztályból majdnem mindenkinek megvan.. a mellem nem nagyon mindenki melltartót és toppot hord az osztályból de én nem . És van toppom de nem kényelmes és ezért nem hordok.cikinek találom hogy nem nagy a mellem és hogy még nem jött meg.már az 5.es lányoknak is megjött.itthon anyukámmal nem merek ilyenekről beszélni . Szőrzetem van és eddig sárga folyásom volt de már most fehér lett. Szerintetek mit tegyek ?és mikor fog megjönni?



#fog megjönni #a menstruációm?
2017. máj. 8. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj! Egyik osztálytarsamnak se jott meg meg es ugyanez a helyzete.Ertem hogy ciki de nem mindenkinek ugyanakkor indulnak be a hormonjai.Ha 16 eves korodig nem jon meg fordulj nogyogyaszhoz.Szerintem 14 evesen fog neked megjonni masik osztalytarsamnak is ez volt.
2017. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én is 12 éves vagyok nekem már van. 11 évesen jött meg de addig örülj szerintem amég nincs. Nekem 70/A-s mellem van. Egyébként nem csak akkor nőhet a melled ha menszeszed van nekem pl amielőtt megjött 10 évesen kezdett el nőni. Ha van fehérfolyásod 1 éven belül megjön. Nekem is így volt. Ha akarsz kérdezni nyugodtan írj privit tőlem kérdezhetsz. :)
2017. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az eddigi válaszolókkal.Ne aggódj ilyenek miatt.Folyás után kb két évre meg jöhet,ha már barnás az már vérzés,a ciklus nem fog azonnal beállni.B_s kosárméret alatt javasolt a top használata,van aki jobban is szereti.Várj türelemmel.
2017. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nincs mert utána csak szenvedni fogsz vele. Én már marhára unom.
2017. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig megkérdezhetnéd anyukád neki mikor jött meg, mert genetikától is függ a dolog. Nekem csak 14. szülinapom előtt egy hónappal jött meg, és anyukám is 14 évesen menstruált először.

Amúgy tényleg addig örülj amíg nincs... Én kb 11 éves koromtól minden nyár előtt azon izgultam, hogy jajj ezt az egy nyarat még had élvezzem női bajok nélkül...

24l

2017. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fehér folyástól számítva 1 éven belül?? Nekem 2.-ban kezdett el nőni a mellem, 3.-ban kezdett el folyásom lenni, és csak 7.-ben jött meg....
2017. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!