Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19évesen 70A-s melltartóim...

19évesen 70A-s melltartóim vannak. Esélytelen h nőjjönek? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha erősen meghúzod a melltartóidat, elszakadnak. Víztől egy kicsit megdagadnak, főleg ha szivacsosak.
2010. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19 évesen 75/C volt. 26 évesen 80/D. 32 évesen 80/E (szülés után). Semmi sem lehetetlen.
2010. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek: hehe, ez jó. :-)
2010. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
0%
Talán nem az idióta, anorexiás modelldivatot kellene követni.
2010. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, mire szükség lesz rá, meg fognak nóni...
2010. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, 23.27, mert az elképzelhetetlen, hogy valakinek alapból olyan a testalkata, hogyha hülyére tömi magát, akkor se hízik. Jesszus.
2010. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez a génjeidtől függ. sokszor a lányok az anya (fiatalkori!) mellméretét öröklik de előfordul hogy nem. Pl. én is 20 évesen 70 A/B melltertókat hordok, míg anyukámnak már 12 évesen nagy mellei voltak.

Ilyen korban szerintem már nem nő tovább, de a mirigyes rész benne addig nem fejlődik ki teljesen amíg nem voltál terhes, majd a szoptatáshoz ki kell fejlődnie a mirigyeknek és az növelhet rajta. Szoptatás után szintén a génektől függ hogy az eredeti méretre megy vissza vagy kicsit nagyobb marad.

_Raven_20/L

2010. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:27-esnek


Tudod én tényleg erős csontozatú vagyok, és van is rajtam felesle, de szinte tiszta lapos vagyok, szóval ez nem így van aki kövér annak nagy mell, aki vékony kis mell, hisz tökre sok nő van aki vékony és mégis szép mellei vannak

szóval ez genetika...

2010. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!