Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most terhes maradtam?

Most terhes maradtam?

Figyelt kérdés
1 hónapja körülbelül, hogy esemény utáni tablettát vettem be. Tesztet csináltam, mert késett, negatív lett, utána meg is jött. Most 3-ára várom a menstruációm, de már most fáj a mellbimbóm, ahogy menzesz előtt is szokott. Mi lehet a baj?
2018. jún. 22. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmi baj, azt leszámítva, hogy lórúgásnyi hormont juttattál a szervezetedbe, most épp ezt heveri ki.


Nyugi. :)

2018. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A teszt negatív lett, a menszid megjött. Szerinted?
2018. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta nem cukorka. Eléggé megborítja a hormonjaid, a szervezeted. Normális, ha még egy jó ideig kicsit össze van zavarodva a tested.
2018. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Csak egy csomó helyen olvastam, hogy sokan terhesek maradtak az esemény utáni ellenére is, ezért van bennem félelem.
2018. jún. 22. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!