Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kesik a menstruaciom, de nem...

Bolos kérdése:

Kesik a menstruaciom, de nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok es gyereket szeretnenk a parommal.

De barmien orvosi probalkozas ellenere sem jon ossze.

3 hete nagyon erzekeny a mellbimbom,es rengeteget jarok wc-re,es a menstruaciom ma kelett volna megjojjon de semmi,es tesztet is csinaltam de negativ sajnos.Kerlek segitsetek ha volt valakinek hasonlo tapasztalatai



#esely is #hogy megis terhes maradtam?
2017. okt. 16. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hittem hetek óta késik.

Az ovulácio nem mindig ugyanakkor van , 1-2nap kulonbseg lehet ciklusonként.:)

Ha nem vagy terhes es kesik neha 2-3 napot az még nem vészes. 1 hétre már azt mondanám van vmi.


Bizonyítottan van peteérésed? (Ultrahangon néztek ?) Mert vagy az vagy a hőmérőzés mutatja meg ,még az LH teszt se tuti. Nekem az lh teszt 7 honapig havonta mutatta mikor van ovum.. kiderult egyszer se volt peteeteresem. Clostilbegyttel lett es ugy estem teherbe :)


18hkm


Ui.: ne stresszelj, adj magatoknak legalább fél év próbálkozást ha nem is egy évet

2017. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Clostybegytet szedtem enis most is,hogy legyen peteeresem es volt is.Amugy a menstruaciom maskor mindig normalis volt,napra pontosan reggel megjott,de most nem.Es sajnos 7 eve probalkozunk es most azert remenykedtem picit,hogy hatha most sikerult
2017. okt. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!