Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abból valami baj ha...

Lehet abból valami baj ha szűz lányként nagy méretű tampont használok?

Figyelt kérdés
Szűk féléve kezdtem el tampont használni, először minit, aztán normált és nemrég kipróbáltam a nagyot is. Mindenféle fájdalom nélkül felment és ki is jött. Lehet baj belőle? Egyáltalán hogyan lehetséges, ha még szűz vagyok és semmi mást nem is nyomtam fel oda? Más lányoktól azt hallottam hogy még a mini is fájt nekik,valamint hogy a szűzhártyát felszakította.

2018. jún. 23. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyformák az emberek, más az anatómia felépítésük is, és a fájdalomtűrésük is. A szüzességnek kizárólag a szexuális aktushoz van köze, nem a szűzhártya meglétéhez. Amíg nem fekszel le egy fiúval, szűz maradsz.
2018. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baj belőle. Jesszusom...
2018. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is supert használok tinikorom óta és soha nem volt vele problémám.

Az első válaszoló jól írja,hüvely és hüvely között van különbség.

2018. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A szűzhártyán mint bizonyára tudod vannak lyukak, így távozhat a hüvelxből a mensstruációs vér is, na most van akinek ez egy nagyon pici lyuk, van akinek nagyobb, több... És mint írták előttem is, a hüvelye is mindenkinek más. Én is supert használok kistini korom óta, semmi baj nem származott belőle.
2018. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyik embernek a füle nagy, másiknak az orra. Lehet ebből baj?
2018. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Megis mi bajod lenne? Egeszsegugyileg tok mindegy, hogy egy penisz jar eloszor a huvelyedben vagy egy super tampon.
2018. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehet. Na persze nem most, hanem hosszú-hosszú évek múlva... A rendszeres tamponhasználat nagyon káros a hüvely izomzatára. Persze ezt sokan nem hiszik el, hülyeségnek tartják.. De... Szerinted mi tartja a tampont odabent?! Hát nem magától marad ott, abban biztos lehetsz, a hüvely izmok feszített állapotától van a helyén. Mondok egy példát ami bizonyítja miről beszélek. Nagyon egyszerű, aki akarja simán ki tudja próbálni. Fogj meg egy kiflit és törj le a végéből kb 5 centit. Majd ezt a darbkát, lazán tedd be a két ajkad (szádnál) közé. Nem kell szorítani, csak lazán legyen közöttük. És várj egy picit. Nem tellik bele sok idő, és rohadt kellemetlenné kezd válni, eőször elkezdenek húzódni az ajkaid mozgatásáért felelős izmok, majd egyre jobban megfeszülnek, aztán elkezdenek görcsbe állni, és rohadt szar érzés lesz. Nem lesz az egész tíz perc, és kiveszed a kiflicsücsköt. Na, a hüvelyedben pontosan ugyan ez megy végbe amikor felraksz egy tampont, de az nem 10 percig van ott, hanem napokig... aztán pedig hosszú évekig. Persze sokan most csak legyintenek, de majd 15-20-25 év múlva, mikor kezd körvonalazódni, h valami nem oké, akkor majd jusson eszetekbe, h a "tampontól nem lehet semmi baj"... Ennyit tudtam hozzá fűzni a dologhoz, nekem nem célom ezen vitatkozni, mert nekem aztán teljesen mindegy, h ki mit használ, viszont azt gondolom, h akit kicsit is érdekel a saját teste, az ha más nem legalább elgondolkozik ezen, nem pedig rávágja csípőből, h hülyeség...
2018. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es ,ezt a kifli párhuzamot honnan szeded?
2018. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 20 ève haszálok tampont, semmi baja a hüvelyem izomzatának, a hasonlat pedig nevetséges, lapozgatni kéne még a biológia könyvet, nem buta "teszteket" kitalálni.

Kérdező, mint írták is nem egyformák a nők, hogy milyen méretű tampont használsz, nem fog bajt okozni.

2018. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!