Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek el menni nőgyógyászh...

Nem merek el menni nőgyógyászhoz mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval a a problémám hogy június 27.-ére van időpontom nőgyógyászhoz, mert áprilisban megjött a mentsruációm, májusban viszont ki maradt, de most júniusban megint megjött.. semmi változás nem volt , ugyanannyi napig tartott mint szokott.. ugyanolyan volt a vérzésem is.. szóval semmi el térés.. csak hogy ki maradt egy hónap.. pont tavaly nyáron is ez volt 1 hónap ki maradt.. illetve télen is volt hogy 1 ki maradt.. viszont akkor nagyon fel voltam fázva.. ennek tudtam be.. mert a háziorvosom azt mondta ilyenkor megeshet.. na de a lényeg hogy nem tudom el menjek e.. mert nagyon szégyenlős vagyok.. még a párom előtt is.. és teljesen ki vagyok a tudattól hogy egy "vadidegen" fog ott lent matatni.. szerintetek mit csináljak? Vagy hogy győzzem le a félelmem?

Anyukám és a párom is azt mondja h menjek el.. de ők nem tudják hogy rettegek..

18/L


2018. jún. 24. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
18 évesen még előfordulhat, hogy nem áll be teljesen. Ha júniusban rendesen megjött, akkor nincs azzal probléma. Igazándiból maximum rákszűrésre kéne elmenni évente 1-szer, de az se a 18 évesek betegsége, szóval még várhatsz azzal is 1-2 évet. Az, hogy matat, ne zavarjon, ő nem a lányt látja benned, hanem a munkadarabot. Pont mint az asztalos a deszkában. Ha a párod előtt szégyellős vagy, akkor a kapcsolatotok nem az igazi, az ember a szerelme előtt kívül-belül kitárulkozik.
2018. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felesleges ezzel dokihoz menni. Nem vagyunk gépek. Felnőtt nők esetében is normális, ha kimarad egy vérzés.

Viszont ha van párod, mindenképpen menj dokihoz, ugyanis az első szex után érdemes évente rákszűrésre járni. És ha jól veszem ki a szavaidból, te meg nem voltál dokinál emiatt sem.

2018. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Keress női orvost.
2018. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is női orvost keresnék a helyedben.
2018. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2018. júl. 1. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:
voltál?
2018. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eszti1111 válasza:
Szia! 18 évesen borzasztóan rettegtem én is. A női orvos jó tanács szerintem én is ahhoz járok, mert, hát egy férfi nem is tudja átérezni, milyen a menzesz, vagy a görcs, vagy bármi, megtanulni, meg lehet, de átérezni soha. Na szóval nekem is kimaradozott, volt hogy 3 havonta jött meg, elmentem dokihoz a diagnózis PCOS volt, eredményesen kezelték (9 hónap alatt elmúlt) azóta gyógyszer nélkül is pontosan 28-30 nap a ciklusom. (35 éves vagyok) Akkor a doki azt mondta, mázli hogy eljöttem és ketelték mert mondjuk később nem biztos, hogy eredményesen kezelhető, ismerek korombelit aki ezzel küzd. Na nem akartam a frászt hozni rád, de jobb most egy teljes kivizsgálás ultrahanggal meg mindennel, mint később a szenvedés.
2018. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Akkor végülis rá vettem magam hogy na emegyek egyszer úgyis túl kell rajta esni, viszont pont előtte való nap megjött. Így nem mentem el, azóta meg minden oké. Megjön rendesen és semmi változás ugyanolyan mint szokott lenni.

2018. szept. 2. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki!
2018. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!