Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bugyijaimat elszínezte a...

Bugyijaimat elszínezte a folyásom. Ez normális? Vegyek új bugyikat?

Figyelt kérdés
Mindig is volt valamennyi folyásom, voltam többször is nőgyógyásznál, és szerinte semmi bajom. 1 éve bevásároltam sok bugyit,azóta nem igen, és észrevettem,hogy mára már elszíneződtek azon a helyen. Próbáltam védeni főleg a fehér bugyijaimat tisztasági betéttel, de még így is picit besárgult. Az ilyen bugyikat nem szívesen hordom, és nem szeretném,ha a párom is meglátná, mert azt hiszi majd,hogy igénytelen vagyok. Folyásommal pedig nem tudok mit csinálni. Ilyen esetben ti vennétek új bugyikat? A régieket kidobnátok? 17/L
2018. jún. 25. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mi tartogatnánk, hogy majd továbbadhassuk az unokáinknak.
2018. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem színeződtek el a bugyijaim. 60°C-on mosod?
2018. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik bugyikon nagyon látszik, azokat kidobnám. Ha használsz tisztaságit, hogy látszik meg rajta?
2018. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem akadékoskodásként írom, de a normális folyás még langyos-mosószeres vízzel is kimosható, tök mindegy, mennyi ideje hordod, nem hagy nyomot. Gépben mosáskor meg pláne. Írod, hogy voltál többször orvosnál. Azóta színeződtek el a bugyijaid, vagy már akkor is? Valami gond van, mert a normális enyhe folyás, ami többnyire középidőben és menstruáció előtt van, majdhogynem színtelen, de főképp szagtalan.

Semmi közöm hozzá, de szerintem vegyél másik bugyikat, én sem szívesen hordanék elszíneződötteket azon a helyen, még akkor sem, ha épp nincs barátom. Baleset ér esetleg, vagy bármi történhet, na az tényleg ciki, ha túlhasznált bugyi van rajtad.

2018. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy,első.

Ha vérfolt van rajta, vagy nagyon koszos, akkor 60 fok, de általában 40 fokon, mert nem akarom hogy kifakuljonak, kinyúljonak.

Fogalmam sincs, hogyan színeződött el, pedig próbálok vigyázni. Az is a kérdésem, hogy 1 év után cseréljem-e le mindet? Vagy hogy normális ember lecserélné-e őket.

2018. jún. 25. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor dobok ki bugyit, ha már menthetetlen módon el van szakadva. Amelyik szakadt, de még vállalható, azt a menstruációm idején használom csak, mert azokért nem kár. Én mindig 60°C-on mosom őket. A többség nem ment tönkre évek alatt sem, és sosem maradnak "maszatosak".
2018. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél pár újat, már itt az ideje, ami pedig elszíneződött, az otthonra bőven jó. De csak otthonra, mert mint írtam, bármi érheti az ember lányát, jobb, ha és amikor kimozdulsz otthonról, normális bugyi van rajtad.
2018. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
27%
Hogy lehetsz ennyira buta?? és ráadásul felteszed a világhálóra!!! Nagyon alacsony IQ-val rendelkezel.
2018. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!