Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális az ilyen...

Mennyire normális az ilyen szintű ovulációs vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne,hogy igazából nem peteéréskor van vérzésem,hanem az előtte levő 4 napban ,szinte minden ciklusom során. 4 napig tart és változó a mennyisége. A nőgyógyászt kérdeztem,mikor voltam márciusban,azt mondta ha mellette nincs más panasz akkor normális. Akkor nem talált se cisztát se semmi elváltozást. Én viszont mégis aggódom,nem túl sok a 4 nap vérezgetés? Fogamzásgátlót nem szedek. Vajon mitől lehet? Visszamennék az orvoshoz,de sajnos több hónap mire időpontot kapok. Köszi a válaszokat.
2018. jún. 24. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez a 4 nap szerintem, keress sürgősen másik orvost!
2018. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nikiofficial97 válasza:
Szia! :) Nekem is ugyan ilyen problémám van. Én ebben a hónapban 5 napot vereztem ovulációkor.Nyilvan nem annyira mint menzeszkor,de azért sok volt így is. A menstruációm viszont nem jött meg, terhes nem vagyok, nőgyógyászati problémám nincs, nem látott semmit a doki, szóval nem tudom ez mi lehet.
2018. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem minden hónapban változó,utolsó két hónapban csak egy pici vér volt pont peteérés előtt. Ami szerintem még normálisnak mondható. Viszont amikor kiirtam a kérdést,akkor az a 4 nap már sok volt szerintem. Sajnos én sem tudom mi okozza :/
2018. júl. 25. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
látom régebbi kérdés de nekem is ez van most hogy kb most vagyok menstruációs közepénél és már 4. napja enyhe barnás véres folyásom van, régebben is szokott ilyen lenni de kb 1-2 napig tartott
2020. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!