Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellem alatt és a hüvelyem...

Mellem alatt és a hüvelyem feletti részen ilyen furcsa lyuk szerű seb jelent meg? Mi lehet a baj? (Nem pattanás volt)

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez. Olyan mint egy lyuk ami sebes és néha vér szivárog benne. Előszőr a hüvelyem felett jelent meg egy aztán ez kb 2 hét alatt elmúlt. De most mindkét mellem alatt is megjelent egy egy. Nagyon aggodok h ez valami bajt jelent. És nem nem pattanás volt!

2018. jún. 25. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt igy szerinted meg mondja valaki?

Még ha esetleg képet tennél fel, talán .

2018. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Biztos valami gomba.

Bepállott a bőr.

Higiéniával hogy állsz?

2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

na igen, ez így konkrétan bármi lehet

látatlanba nehéz megmondani

2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem látszik jól az a baj. Nem nagy sebről van szó. Semmi előjele nincs h miért lehetne ott. Ilyen pár milliméteres pici sebről van szó amiből később egy kevés vér jön és egy üreges seb lesz. Mintha egy lyuk lenne benne
2018. jún. 25. 22:33
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindennap 2x fürdők és alaposan megmosom ott is. Sose volt gombás fertőzésem. Legalábbis én nem tudok róla. Orvoshoz kéne menni vele? Őszintén szólva nagyon nagy mellem van így lefotózni se tudnám mást meg nem kérnék meg h fotozza már le
2018. jún. 25. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

de így meg semmi hasznosat nem lehet mondani

lehet csípés, kiütés, alergiás reakció, bőrbetegség, valamiféle horzsolás, pattanás, stria, hólyag meg a jó isten tudja még hogy mi

se orvosok, se médiumok, se tisztán látók nem vagyunk sajnos

így nem tudunk segíteni szerintem

2018. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

ha látni látod, valahogy képet is tudsz csinálni

a másik eltünt, ami lentebb volt??

2018. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyik kezeddel felemeled őket, ezáltal el is takarod, másik kezeddel kattintasz róla egy képet. Feltöltöd képfeltöltés.eu-ra és máris többet tudunk mondani. Így semmit.

Na nem mintha hiányozna a látványa sem a mellednek, sem a sebnek, de gondoltam, segítek, mert itt így látatlanban senki nem fogja megmondani, mi lehet az.

2018. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
így nagyon nehéz bármi hasznosat mondani
2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
[link] ez a legjobb amit tudtam készíteni
2018. jún. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!